Umowa na uchwyty ADA Cosmetics

 

UCHWYTY ADA COSMETICS W WYJĄTKOWO ATRAKCYJNEJ CENIE – TAK TERAZ MOŻESZ!

 

Umowa użyczenia jest najprostszym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie chce się martwić o cenę uchwytów, a samo wypełnienie umowy trwa kilka minut. Po akceptacji możesz cieszyć się nowymi uchwytami w dowolnej opcji. W ramach współpracy oferujemy uprzywilejowaną i priorytetową opiekę ze strony CHEMITECH Sp. z o.o. dystrybutora produktów ADA Cosmetics. Warunkiem promocyjnego przekazania uchwytów jest podpisanie przez Klienta umowy z dystrybutorem produktów ADA Cosmetics, firmą CHEMITECH Sp. z o.o., na wyłączne i regularne używanie produktów ADA Cosmetics przez czas określony w umowie.

 

 

Dedykowane uchwyty, wymienione w umowie, przekazane zostaną Kupującemu na okres obowiązywania umowy, w zamian za co Kupujący zobowiązuje się uiścić jednorazową opłatę w wysokości 0,10zł/netto za sztukę. Umowa wchodzi w życie po jej zatwierdzeniu i podpisaniu przez Klienta, obowiązując od daty sprecyzowanej w umowie przez okres zawarty w umowie (2 lata). Po zakończeniu trwania umowy uchwyty przechodzą na własność Klienta.

 

  

 

W czasie trwania umowy Klient zobowiązuje się regularnie kupować od CHEMITECH Sp. z o.o. wkłady w postaci butelek do systemów ADA Cosmetics w ilości 5 sztuk rocznie/uchwyt.

 

POBIERZ UMOWĘ